Kiedy gonisz za nowym rekordem i jeszcze lepszym czasem, liczy się każda przewaga. Aerodynamika, wydajność, komfort - Trinity ma to wszystko. Zaprojektowany, aby sprostać wymaganiom profesjonalnych triathlonistów i zawodników jeżdżących na czas.

Główne korzyści

Aerodynamiczna wydajność

Rozszerzona analiza obliczeniowej mechaniki płynów CFD (ang. Computational Fluid Dynamics), dynamiczne testy w tunelu aerodynamicznym oraz specjalna aerodynamiczna konstrukcja w gotowej do wyścigów konfiguracji, zarówno do triatlonów, jak i prób czasowych.

Zintegrowana konstrukcja

Wszystko w systemie AeroVault, od łatwo dostępnego zestawu do nawadniania i schowków po hamulce i kokpit, zaprojektowano, by działało jako system.

Idealne dopasowanie

Precyzyjna geometria ramy i szerszy zakres regulacji pozwalają na dopasowanie do triatlonu lub konfigurację do prób czasowych, która będzie spełniać wyjątkowe wymagania związane z wyścigiem z czasem.

Udostępnij

Najważniejsze informacje

Zaprojektowany przy użyciu obliczeniowej mechaniki płynów CFD (ang. Computational Fluid Dynamics) i testów w tunelu aerodynamicznym, Trinity Advanced Pro zapewnia sprawdzoną przewagę w trakcie zawodów. Wykonany ręcznie z najwyższej jakości kompozytu klasy Advanced i skrupulatnie uformowany z technologią AeroSystem Shaping, to wybór profesjonalnych triathlonistów, w tym mistrza świata Ironman 70.3 Gustava Idena. Od dystansów triathlonowych podczas Ironmana, po etapy wyścigów szosowych na czas, zapewnia wygodne dopasowanie do długodystansowej jazdy. A jego unikalny system AeroVault obejmuje zintegrowany system do nawadniania, schowek na górnej rurze i bidon na dolnej rurze, które poprawiają aerodynamikę roweru na drodze.

Trinity Advanced Pro with interactive tooltips

Technologie

Technologia Advanced Composite
Technologia Aerosystem Shaping
PowerCore