Serwis

SERWIS ROWEROWY

Przegląd rowerów
Nasz serwis rowerowy w Krakowie oferuje usługę kompleksowego przeglądu Twojego roweru. Jest to idealna propozycja dla tych, którzy chcą przygotować swoje „dwa kółka” przed nadchodzącym sezonem, lub dla tych którzy chcą tchnąć trochę życia w swój wysłużony rower. Nasi fachowcy zadbają by Twój rower wrócił do formy!

* przegląd podstawowy roweru obejmuje: regulację przerzutek (komplet), regulację hamulców (komplet), czyszczenie i konserwację napędu, sprawdzenie i dokręcenie połączeń śrubowych, kontrolę i uzupełnienie ciśnienia w oponach. (dotyczy także rowerów na przegląd gwarancyjny nie zakupionych w naszym sklepie)

** przegląd rozszerzony roweru obejmuje: regulację przerzutek (komplet), regulację hamulców (komplet), czyszczenie i konserwację napędu, sprawdzenie i dokręcenie połączeń śrubowych, kontrolę i uzupełnienie ciśnienia w oponach oraz centrowanie kół, wymianę linek i pancerzy, wymianę klocków hamulcowych (komplet), podstawową konserwację amortyzatora, przegląd i konserwację sterów, łożysk i piast.

Serwis amortyzatorów

W naszym serwisie rowerowym szybko i profesjonalnie naprawisz i zakonserwujesz swój amortyzator. Zajmujemy się między innymi pełnym serwisem amortyzatorów (wymiana kompletu uszczelek, oleju, smarów) jak również wymianą uszkodzonych podzespołów, montażem do roweru, oraz indywidualnym ustawieniem parametrów tłumika. Dzięki wykorzystywaniu oryginalnych części, jakość serwisu jest zawsze na najwyższym poziomie. Serwisujemy amortyzatory: Rock Shox, Marzocchi, Fox, Manitou, SR Suntour, RST.

* Kompleksowy serwis amortyzatora obejmuje wymianę uszczelek, wymianę oleju, czyszczenie, smarowanie konserwację

Serwis układu hamulcowego  (SHIMANO, AVID, HAYES, HOPE, TEKTRO, PROMAX, SRAM)
Jeśli masz problemy z hamulcami hydraulicznymi my ci pomożemy. Nasi wyspecjalizowani serwisanci pomogą w takich problemach jak odpowietrzenie układu, wymiana klocków hamulcowych, wymiana oleju, skracanie przewodów hydraulicznych, oraz wiele innych usług. Zajmujemy się serwisem hamulców: Shimano, Avid, Tektro, Magura, Hayes, Formula, Promax, Hope, Sram. Pracujemy tylko z użyciem profesjonalnych narzędzi oraz na oryginalnych częściach co gwarantuje najwyższą jakość naszych usług.

Cennik

Podstawowy przegląd roweru

od 80 zł

Pełny przegląd roweru

180-250 zł

Regulacja przerzutek i hamulców

przód+tył

50-80 zł

Centrowanie koła

15-35 zł

Wymiana dętki lub opony przód

20 zł

Wymiana dętki lub opony tył

25-70 zł

Wymiana klocków hamulcowych

z regulacją

15-25 zł

Więcej

Podane powyżej ceny z widełkami są spowodowane mnogością rozwiązań w nowoczesnych rowerach. Skutkuje to różnym stopniem skomplikowania oraz czasem pracy. W szczególnych wypadkach (np. bardzo zapieczony suport, zapieczone/ukręcone śruby itp.) czas naprawy znacznie się wydłuża, wówczas mechanicy rozliczają pracę na podstawie czasu niezbędnego do wykonania danej naprawy.

Więcej informacji >>kliknij tutaj<<