Górska przygoda na dwóch kółkach z Lech Sport!

czwartek, 10 sierpnia 2023

Giant

Odkryj malowniczy Świeradów-Zdrój wśród Gór Izerskich - idealne miejsce na wypoczynek i rowerowe przygody. Wynajmij rower w Centrum Testowym Giant i Liv prowadzonym przez Lech Sport, wybierz trasę dopasowaną do swojego poziomu i ciesz się urokami natury. Niezależnie od doświadczenia, Świeradów-Zdrój oferuje każdemu niezapomniane chwile na dwóch kółkach!

Marzysz o połączeniu ruchu na świeżym powietrzu z niezapomnianymi widokami? Jeśli tak, to właśnie teraz możesz odkryć urokliwy Świeradów-Zdrój. To malownicze miejsce otulone górami i piękną przyrodą, które nie tylko kusi bogatą historią, ale także niepowtarzalnym klimatem. Znane ze swoich wyjątkowych źródeł mineralnych, od wieków przyciąga kuracjuszy z całego świata. Jednak Świeradów-Zdrój to nie tylko uzdrowisko, ale także malownicze trasy rowerowe, które umożliwiają odkrywanie uroków Gór Izerskich. Bogactwo atrakcji, górskie powietrze i przyjazna atmosfera – to wszystko czeka na rowerowych turystów.

W samym sercu Świeradowa znajduje się Centrum Testowe Giant i Liv, prowadzone przez rodzinną firmę Lech Sport, funkcjonującą na rynku od 2014 roku. Wypożyczysz tam rower elektryczny lub analogowy, a także przetestujesz wybrane rowery z aktualnej oferty Giant i Liv. Nieważne, czy jesteś doświadczonym kolarzem, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z dwoma kółkami – w Świeradowie każdy znajdzie miejsce dla siebie. Są tam zarówno wymagające singletracki, idealne dla poszukiwaczy adrenaliny, jak i spokojniejsze trasy pośród malowniczych krajobrazów.

Nie musisz być ekspertem, aby wyruszyć na szlak. Doświadczeni instruktorzy Lech Sport przeprowadzą szkolenie dostosowane do poziomu kursanta i zawsze służą radą oraz wsparciem. Dodatkowo możesz skorzystać z profesjonalnego serwisu rowerowego, gdy Twój rower odmówi posłuszeństwa w górskim terenie, a także zakupić części oraz akcesoria rowerowe.

Ekipa Lech Sport organizuje także eventy rowerowe oraz imprezy integracyjne, łącząc sport, wypoczynek i zabawę w jednym. Poznaj całą ofertę na stronie internetowej Lech Sport.

Świeradów-Zdrój to z pewnością miejsce, które spełni Twoje oczekiwania! Odkrywaj piękno Gór Izerskich na dwóch kółkach z Lech Sport!

Lech Sport - Centrum Testowe Giant i Liv
ul. Wczasowa 11
59-850 Świeradów-Zdrój
tel. 693 239 263, 665 084 969
info@lechsport.pl

Udostępnij