NOWOŚĆ
{{ productAwardLocalized.Quote }}

Anthem Advanced Pro 29 3

22 999 zł

Item # {{ partnumber.code }}

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wysyłka z magazynu i odbiór w 7 dni roboczych.

Expected in our warehouse around {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in about 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weeks

Jaki jest mój rozmiar?

Udostępnij

Ta profesjonalna maszyna do XC posiada nowe zawieszenie tylne FlexPoint Pro, superlekką, w pełni kompozytową ramę i wyścigową geometrię. To najlepszy rower do technicznego XC.

Główne korzyści

Ultra-wydajność

Rama i wahacz z nowej generacji kompozytu Advanced są o 241 g lżejsze niż poprzednia wersja. Obszar suportu jest o 5,8% sztywniejszy do szybszego przyspieszania, a bardziej stroma rura podsiodłowa wymusza bardziej wydajną, wysuniętą pozycję do podjeżdżania.

Doskonała kontrola

Zupełnie nowe zawieszenie FlexPoint Pro zapewnia 100 mm płynnego i aktywnego skoku. Odnowiona rama posiada nowoczesną geometrie XC, czyli łagodniejszy kąt główki ramy 67,5 stopnia oraz widelec amortyzowany o skoku 110 mm na techniczne zjazdy.

Stabilność i prędkość 29era

Geometrię ramy i zawieszenie zoptymalizowano pod kątem dużych, 29-calowych kół. Dłuższy wysięg i odświeżony kokpit z kierownicą kompozytową 35 mm oraz mostkiem aluminiowym poprawiają równowagę i stabilność w terenie XC.

Specyfikacja
  • Rozmiary
    S, M, L, XL
  • Kolor
    Amber Glow / Carbon
  • Rama
    Kompozyt Advanced - przedni i tylny trójkąt, 100mm skoku zawieszenia FlexPoint Pro, oś przelotowa 12x148mm, max. szerokość opony 2.4", max. wielkość tarczy mechnizmu korbowego 34t
  • Widelec
    RockShox Sid, skok 110mm, Boost 15x110, 44mm offset, manetka blokady, custom tuned for Giant
  • Tylny amortyzator
    Fox Float DPS Performance, 165/45, custom tuned for Giant
  • Kierownica
    Giant Contact XC Flat, karbonowa, 760x35mm
  • Chwyty
    Giant XC Pro S:32mm, M:32mm, L:34mm, XL:34mm
  • Wspornik kierownicy
    Giant Contact SL XC, 35mm
  • Wspornik siodła
    Giant Contact Switch, regulowany S: skok 125mm / 30.9 x 395mm M: skok 125mm / 30.9 x 395mm L: skok 150mm / 30.9 x 440mm XL: skok 150mm / 30.9 x 445mm
  • Siodło
    Fi'zi:k Antares R7 , S-Alloy
  • Pedały
    Brak
  • Manetki
    Shimano Deore SL-M6100, 1x12
  • Przerzutka przednia
    N/A
  • Przerzutka tylna
    Shimano Deore RD-M6100
  • Hamulce
    Shimano Deore MT410, hydrauliczne, tarcze Shimano RT-26 [P]180mm, [T]160mm
  • Dzwignie hamulca
    Shimano Deore MT401
  • Kaseta / Wolnobieg
    Shimano Deore M6100, 10-51
  • Łańcuch
    KMC X-12
  • Mechanizm korbowy
    Praxis Cadet, 32t
  • Srodek suportu
    Shimano, press fit
  • Obręcze
    Giant XCR 2 29 Carbon WheelSystem
  • Piasty
    Giant XCR 2 29 Carbon WheelSystem
  • Szprychy
    Giant XCR 2 29 Carbon WheelSystem
  • Opony
    Maxxis Recon Race 29x2.4, zwijane, TLR, EXO, bezdętkowe
  • Dodatki
    Zestaw bezdętkowy (uszczelniacz 2x60ml, łyżki do opon, klucz do zaworu, instrukcja), prowadznica łańcucha Giant/MRP SL
  • Waga orientacyjna
    11,4 kg (rozmiar M)

Najważniejsze informacje

Zaprojektowany z wykorzystaniem kompozytowej ramy, ten 29er odznacza się 100 mm skokiem tylnego zawieszenia i 110 mm przedniego. Tylne zawieszenie FlexPoint Pro oparte na pojedynczym zawiasie z łącznikami pozwoliło na skrócenie dolnych widełek, co poprawiło zdolność pokonywania wzniesień i ogólną zwinność roweru. Pozostałe aktualizacje to nowa geometria wyścigowa XC rowerów z kołami 29”, dłuższy zasięg i mniejszy kąt główki ramy oraz lekki, sztywny kompozytowy zestaw kołowy zapewniający szybkie, precyzyjne prowadzenie.

Anthem Advanced Pro 29 with interactive tooltips

Tabela rozmiarów i geometria

Wskazane rozmiary powinny być traktowane referencyjnie. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą Giant i Liv w celu dobrania właściwego rozmiaru. Dostępność rozmiarów może się różnić w poszczególnych krajach.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • S
      163 cm5’4”  to 172 cm5’8”
  • M
      171 cm5’7”  to 180 cm5’11”
  • L
      179 cm5’10”  to 188 cm6’2”
  • XL
      187 cm6’2”  to 198 cm6’6”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  SMLXL
ADługość rury podsiodłowej (mm) (inch)39015,442016,546518,349519,5
BKąt podsiodłowy (degrees)75,5°75,5°75,5°75,5°
CDługość górnej rury (mm) (inch)57222,560423,862624,665325,7
DDługość główki ramy (mm) (inch)903,5953,71054,11154,5
EKąt główki ramy (degrees)67,5°67,5°67,5°67,5°
FWyprzedzenie widelca (mm) (inch)441,7441,7441,7441,7
GTrail (mm) (inch)1094,31094,31094,31094,3
HBaza kół (mm) (inch)112744,4115945,6118346,6121247,7
IDługość tylnego trójkąta (mm) (inch)43517,143517,143517,143517,1
JObniżenie środka suportu (mm) (inch)421,7421,7421,7421,7
KStack (mm) (inch)58923,259323,360323,761224,1
LReach (mm) (inch)42016,545017,747018,549519,5
MPrzekrok (mm) (inch)74529,375029,577730,680031,5
NSzerokość kierownicy (mm) (inch)76029,976029,976029,976029,9
ODługość wspornika kierownicy (mm) (inch)602,4702,8702,8702,8
PDługość ramienia korby (mm) (inch)1706,71756,91756,91756,9
QRozmiar kół 29"29"29"29"

Technologie

Technologia Advanced Composite
Technologia Advanced Forged Composite
OverDrive
System Giant Tubeless
SYSTEM ZAWIESZENIA FLEXPOINT PRO

Zobacz także