Załoga

O nas

Jesteśmy szczęśliwie uzależnieni...

Nie ma dla nas ratunku. Nie możemy bez tego żyć. Każdy dzień bez chociaż najmniejszej dawki jest dla nas stracony. To nas nakręca.

...na szczęście to pozytywne uzależnienie

Sport jest naszą największą pasją. Realizujemy ją biegając, chodząc po górach, grając w piłkę, a przede wszystkim, jeżdżąc na rowerze. Każdy z nas ma kilka swoich "maszyn" – górski, szosowy, miejski itd. Dla nas rower to coś więcej niż tylko przyjemny i zdrowy środek lokomocji - to sposób na wyrażanie siebie. Podobnie czuje wielu naszych klientów.

Od 2004 roku prowadzimy sklep rowerowy w Krakowie. Dzięki temu również w pracy mamy stały kontakt z tym, co kochamy. Realizujemy się, pomagając innym w wyborze najlepszych rowerów. To właśnie w nasym salonie wiele osób załapało rowerowego bakcyla. Jesteśmy dumni, że od początku naszej działalności zaufało nam kilka tysięcy rowerzystów – zarówno tych początkujących, jak i tych doświadczonych.

Giant Clepardia – salon rowerowy w Krakowie i sklep internetowy

Giant Clepardia znajduje się w Krakowie przy ulicy Józefa Mackiewicza 14. Pod adresem www.SportAttack.pl prowadzimy sklep internetowy. W ofercie posiadamy szeroki wybór rowerów i części firmy Giant cieszącej się zaufaniem na całym świecie. Oprócz rowerów znajdziesz u nas odzież, amortyzatory, ramy czy różnego typu akcesoria rowerowe i części. W salonie prężnie działa także serwis rowerowy.

Zobacz, dlaczego proponujemy właśnie rowery marek Giant i Liv.